در حال بارگذاری ...
سبــد خرید من
0 محصول
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
افزودن به لیست علاقه مندی ها
مقایسه

بر کرانه کنعان

شناسه محصول: 9782000708599
شناسه محصول: 9782000708599
دسته بندی: طنز ادبی
فروشنده:
آماده ارسال
30,000 تومان
تعداد
امتیاز محصول
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

این کتاب روایت کننده داستان پرفراز و نشیب زندگی پیرزنی است که روزهای دشوار بسیاری را از سرگذرانده، ناکامی های فراوانی را تجربه کرده، بارها زمین خورده، برخاسته، به عشق دچار شده، امیدهای بسیاری را در سر پرورانده، مجبور به کوچ شده، چیزهای زیادی را از دس...

محصولات مشابه

  • معرفی کالا
  • نظرات کاربران
توضیح مختصر
بر کرانه کنعان
توضیح مختصر
این کتاب روایت کننده داستان پرفراز و نشیب زندگی پیرزنی است که روزهای دشوار بسیاری را از سرگذرانده، ناکامی های فراوانی را تجربه کرده، بارها زمین خورده، برخاسته، به عشق دچار شده، امیدهای بسیاری را در سر پرورانده، مجبور به کوچ شده، چیزهای زیادی را از دست داده و اکنون که در آستانه نود سالگی به سر می برد نوه اش بیل به خوابی ابدی فرورفته تا پیرزن در روزشمار نبودنش به مرور خاطرات و سرگذشت خود بپردازد.
ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

خیلی چیزها را خوب به خاطر می آورم، آن هم با این حافظه ضعیف که به یک باتلاق بزرگ می ماند، ولی به یادآوردن تاریخ ها برایم مصیبت است. خدا را شکر که مجبور به این کار نیستم، چون حسی که دارم تقریبا این است که این جا تنها نشسته ام و داستانم را برای خودم تعریف می کنم، خاطرات کهنه در میان انگشتان حافظه ام اسیرند، درست مثل دانه های تسبیحی خانوادگی که بر اثر سال ها ذکر گفتن برق افتاده اند، تسبیحی که نسل به نسل به ارث رسیده و هم چنان که دست به دست می شود، دانه هایش آرام آرام کوچک و کوچک تر می شوند. وقتی بچه بودیم، پدرم گاه گاهی به هوس می افتاد با تسبیح ذکر بگوید. ما باید به مدت چند هفته، عصرها وقت صرف چای، روی زانوهای ضعیفمان به خاک می افتادیم. این که در زندگی اش چه گذشته بود که گاهی این طور خداپرستی اش بیدار می شد، نه آن زمان می دانستم و نه الان می دانم. شاید دوره های طبیعی زندگی یک مرد بود و بس.


اطلاع به من در زمان : موجود شدن
بستن
اشتراک
بیشتر
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
عمومی
درسی و کمک درسی
کودک و نوجوان
لوازم التحریر